Access The Bars

Access The Bars

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (sifa,cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar ) Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan kafa masajı bir sistemdir.  Felsefesine uyğun yapıldığında yada uygulayacı uyanışı gerçekleşmiş spiritüel kişilik ise faydaları gözlemlenmektedir. Access the bars kendi içinde hoş bir felsefeye sahiptir.

Theta Heal ise beyin çalışma hızları olan beta alfa tehta ve delta şeklinde  beyin çalışma hızları bulunur kişi günlük hayatında betadır farkıntalıksız bir konumdur. alfa ise ise daha dingin bilinçli bir haldir. daha derin bir konum olan tehta ise uyuku ile uyanıklık arazı namı dier yakaza halidir.  Theta yı gerçekten  uygulayan kişi bu yavaşlaştmış olduğu bu bilinç durumunda  yani  yakaza halinde bilincini kaybetmez.  

Theta heal uyuygalayan kişinin beyin dalgalarını yavşalatıp theta seviyesine indirip karşısındaki danışanın izni ile kişinin BİREYSEL bilinçaltını değiştirmek için emir verme  yöntemidir. Evrensel bilinçaltı ile senkronizyonu noktasında doğrudan bir ilişiği yoktur. Kişi bilinçdüzeyinde nasıl düşüneceğini bilmediği sürece 2 gün ile 1 hafta içinde eski haline geri döner.

Accese göre daha spiritüel yapıda olan tehta da şöyle bir durum vardır . Theta eğitimi almış bir kişinin 2 günlük bir eğitimle beynini theta seviyesine indirmesi mümkü değildir. Bir şeyi bilmek ve uygulayıcısı olmak farklı şeydir. Bilinçaltındaki blokaj cümlelerini ezberlemek ve güya derin kazma çalışması yapıyormuş gibi görünmek kişiyi theta healer yapmaz. Çünkü kişinin beyin çalışma hızını gerçekten theta seviyesine indirecek farkındalıkta ve ermişlikte olması gerekir.

Bu durumda karşınızdaki  kişinin gerçek bir theta helaer olduğunu nasıl bilecekseniz.

1.si Tehtaya çıkılmaz inilir.  (theta ya çıkıyorum diyorsa bi defa thetanın felsefesini anlamamıştır.)

2. Theta ya inebilen birisi gerçek anlamda spiritüel dir. Ve geçek spiritüeller ASLA sigara içmezler. Neden sigara içiyorsunuz diye sorduğunuzda İstesem içmem . Sigara içmeyi tercih ediyorum gibi kendini kandırdığı cümleleri duyabilirsiniz . Oysaki gerçek sigara içmeye yenik düştüğü halde kendi bilinçaltının farkında değildir...

2. beyin dalgalarını theta seviyesine indirebilen bir kişi kendi nefsine ve vucuduna tüm duygusal durumuna söz geçirebiliyor olmalıdır. bu nedenle thetaya gerçeten inebilen kişiler şişko yada obez olmazlar. Theta ile zayfılama konusunda bir kitap ta olmasına rağmen obezite ve şişmanlıkla ilgi i olarak Thetanın kurucusu vienna stiballın obez olması bir çok kişiyi düşünceye itmektedir. ve akıllara theta sisteminin bir aldamaca mı olduğu sorusunu akıllara getirmektedir.

Kanaatimce thetanın çalışan kısımları olmakla birlikte kişinin kendi üzerinde çalışabileceği kendi bireysel bilinçaltı ile ilgili deneyler yapabileceği güzel bir sistemdir.

Bilinçaltı dili  konusununa geldiğimizde ise bilinçaltı dili bilinçaltı çalışmasına başlamadan önce belli prosedürler uygulayarak beyni alfa seviyesine getirildiğinde netice vermektedir. Ayrıca astrolojik olarak bu sistemde  kişinin burcunnda yada yükselenin de  yada stelyumunda balık akrep ve yengeç gibi su grubu değilse KANAL olarak KULLANILAMAZ.

 

Aslına bakarsanız astrolojisiz hiç bir şey olmaz. Kendi kişisel kanaatimcede Şuanda bile psikoloji biliminin bile astrojinin olduğu noktaya gelmesine daha çok var demek mümkün. keşke tüm psikologlar astroloji bilseydi ...

Burada bahsettiğimiz konular hastalıklar ve tedaviler niteliğinde bilgiler değildir. Pisikolojik yada psiyatrik sorunu olanlar mutlaka doktora başvurmalıdır. Bizim ürettiğimiz çözümler kişinin hayatını kolaylaştırabileceği hayat akışını düzenleyebileceği gelişim ve tekamül niteliğinde olgulardır. Kısaca bizim işimiz sağlıklı insanlarladır... Hiç bir şekilde ilaç tedavi yada terapi değildir. Rahatsız ve hasta olduğunuz durumlarda astrolog yada kişisel gelişimci değil doktorunuza başvurunuz.

bizim şu anda yukarıdaki teknikleri uygulamıyoruz dileyen olursa acces barsı seyans alanlara hediye olarak uyguladığımız bir teknik.